10 December 2013

Koncert charytatywny!

Cześć kochani :)
Pierwszy raz od dawna w swojej własnej notce, nie będę narzekać na szkołę, pomimo tego, że spędziłam w niej dzisiaj o wiele więcej czasu niż zazwyczaj: jak zawsze czyli od 8 do 14, a poźniej od 17 do 20. Jak można się domyślić po tytule, u nas w szkole odbył się dzisiaj koncert charytatywny. Zbieraliśmy pieniądze dla chorego chłopca (niestety nie mam żadnych informacji o nim, wiem jedynie jak ma na imię). Ja jak i kilkanaście innych osób chcieliśmy pomóc, więc zgłosiliśmy się do pomocy. Razem z Kają zbierałyśmy pieniądze do puszek, dając ludziom w zamian drobny upominek :D Muszę powiedzieć, że było na prawdę bardzo pozytywnie! Oprócz fajnych występów, panowała taka miła świąteczna atmosfera, a ja bardzo taką lubię. Jak już mówiłam, dzień pomimo tak długiego siedzenia w szkole był świetny, bolą mnie jedynie nogi, bo trochę się nachodziłam, ale nie mam zamiaru narzekać.No i teraz, jak co wieczór zaczyna się moja rutyna. Muszę zrobić wszystko czego do tej pory zapomniałam zrobić. Jedną z rzeczy jest niestety nauka na sprawdzian z niemieckiego i słówek na angielski. Niby osoby, które pomagały w szkole są usprawiedliwione na jutrzejszych lekcjach, ale na te dwie lekcje musimy być przygotowani. Chociaż może jeszcze uda się przekonać nauczycieli, o przełożenie klasówek... :D Mam taką nadzieję.
Dziękuję po raz kolejny za tylu obserwatorów, jeszcze tylko trzydziestu brakuje do dwusetki! ♥
Trzymajcie się wszyscy ciepło!

7 comments:

 1. Jakie Zuza ma nogi *o*

  ReplyDelete
 2. Ciekawy pomysł na pomoc charytatywną! : )

  zapraszam, nowy post - julalula.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ciekawy pomysł :) Powodzenia w nauce i trzymam kciuki, aby sprawdziany udało się przełożyć ^^
  Zapraszam na konkurs! :)

  sylwiaa-m.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Jestem tam! xD
  Moja łapka i ja ^^
  Wyślij mi te zdjęcia :))

  evil-kolory-zycia.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Śliczne z was dziewczyny! U nas w szkole był taki koncert, ale na Walentynki. Też zbieraliśmy na jakiegoś chłopca. :) Mega pozytywne uczucie. Powodzenia z nauką.
  Ola
  Serdecznie zapraszam do mnie... Może ci się spodoba i zaobserwujesz... olkaa-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Trzy boginie. *.* U mnie w szkole nie było koncertu charytatywnego, ale mam nadzieję, że tym podobny się odbędzie. Powodzenia z dalszą nauką, Sara!
  Pozdrawiam.
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Emiliiempire.blogspot.com - rozdanie, zapraszam
  Emilia Błażewicz.

  ReplyDelete
 7. Kocham akcje charytatywne <3

  Zapraszam : http://tacokochazmiany.blogspot.com/

  ReplyDelete